O NÁS

Příjemná kavárna  s venkovní terasou a posezením mezi stromy Vám nabízí nejen výbornou kávu Covim, různé druhy čajů, ale i domácí koláče, zákusky, křupavé sendviče, saláty, panini, domácí limonády a jiné dobroty. Týdenní nabídka  je pravidelně obměňována a přizpůsobena sezóně.
V naší kavárně si rodiče mohou v klidu povídat s přáteli, mít obchodní schůzku, pracovat, nebo si jen tak číst, mohou se účastnit zajímavé přednášky, semináře, workshopu, které občas pořádáme a můžou s sebou mít dítko, které si pohraje v naší vnitřní herně, kde bude pod dohledem. Za příznivého počasí si můžou děti hrát na venkovním hřišti, kde máme velkou trampolínu, domeček na hraní, branky na fotbal, mlžiště, pískoviště s hračkami, ovál na ježdění, odstrkovadla, teepee.
Možnost venkovního grilování v příjemném prostředí. Na přání pro Vás uspořádáme narozeninové oslavy, firemní večírky, workshopy, svatební párty, rodinné oslavy a jiné akce. Otevírací dobu prodloužíme dle přání,  svá místa si rezervujte minimálně týden předem.

VNITŘNÍ HERNIČKA
Poplatek za hraní v herně je 30 Kč za dítě / 1h /, s hlídáním 100 Kč / 1h. Pobyt dítěte v dětské herně s dohledem našeho pracovníka centra. Dohled hlídá dodržování provozního řádu, za děti nezodpovídá. Pobyt v herně je na vlastní nebezpečí, za dítě zodpovídá doprovodná osoba starší 18 let. Poplatek uhradí doprovodná osoba od pondělí do pátku na recepci rodinného centra Koupák a v sobotu a v neděli v kavárně.
Provozní doba herny:
Po – Pá    8:00 – 18:00h
So – Ne    13:00 – 18:00h